KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16416296
nr 1641 6296
Martin Säflund
(1894-1976), Sverige
Uppsala. Signerad. Akvarell, 19x27 cm, yttermått inklusive ram: 34x43 cm
Martin Säflund, född i Uppsala 1894, död 1976, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:53:30
9/9 18:48:31
Martin Säflund
Läs mer om Martin Säflund